Сторінка ТУ ДСНС в Закарпатській області в Facebook Сторінка ТУ ДСНС в Закарпатській області в Twitter Сторінка  ТУ ДСНС в Закарпатській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
27.12.2012

Територіальне управління МНС у Закарпатській області знову очолив Мирослав Щербей (Відео)

27 грудня директор Департаменту цивільного захисту МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький за участю голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди в малому залі облдержадміністрації представив особовому складу закарпатських рятувальників нового керівника.

 

Начальником Територіального управління МНС у Закарпатській області відповідно до наказу знову став Мирослав Щербей.

 

Представляючи нового очільника оперативно-рятувальної служби краю, генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький наголосив на тому, що Мирослав Щербей вже очолював службу «101» області й зарекомендував себе з позитивної сторони й побажав знову призначеному керівнику й надалі працювати самовіддано та ефективно, щоб служба, очолювана ним, і надалі гідно виконувала своє головне завдання – запобігати надзвичайним ситуаціям, а в разі їх виникнення – бути готовою до дій за призначенням.

 

До вітань приєднався й Олександр Ледида. Голова облдержадміністрації наголосив, що для регіону актуальними залишаються питання безпечної життєдіяльності регіону, особлива увага приділяється протипаводковому захисту, адже область неодноразово зазнавала руйнівного впливу водної стихії. Також губернатор краю наголосив на подальшій співпраці органів влади з рятувальною службою й висловив переконання, що Мирослав Щербей докладе максимум зусиль, щоб служба «101» в Закарпатті завжди залишалася на високому рівні і, щоб, по-можливості, було найменше надзвичайних ситуацій.

 

У свою чергу Мирослав Щербей подякував за високу довіру й запевнив, що закарпатські рятувальники продовжуватимуть добрі традиції й надалі з честю виконуватимуть усі поставлені завдання.

 

Також директор Департаменту цивільного захисту МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький та начальник Територіального управління МНС у Закарпатській області Мирослав Щербей відвідали музей оперативно-рятувальної служби Закарпаття.

 

ТУ МНС у Закарпатській області

http://www.youtube.com/watch?v=OGXkjzQtnT8


 Події 
 Новини