Сторінка ТУ ДСНС в Закарпатській області в Facebook Сторінка ТУ ДСНС в Закарпатській області в Twitter Сторінка  ТУ ДСНС в Закарпатській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
01.01.2016

Закарпатська область: триває ліквідація розгерметизації газопроводу (ОНОВЛЕНО)

01 січня о 09:55 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про розгерметизацію на підземній ділянці магістрального газопроводу «Союз» поблизу с. Городилово Хустського району. О 12:03 відбулося самозаймання газового факелу. О 15:30 горіння газу припинилося.  

 

На місці події продовжує працювати лінійно-експлуатаційна бригада Хустського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів. Диспетчером Хустського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів здійснено перекриття засувок. Створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації при Хустьському міськвиконкомі. На даний час вживаються заходи по залученню технік і працівників для ліквідації розгерметизації та визначення причини аварії.

Загрози для місцевих мешканців та інфраструктури населених пунктів не має.

 

Відключення населених пунктів від газопостачання внаслідок розгерметизації на магістральному газопроводі немає. Причина та наслідки події з’ясовуються.

 

Загиблих та травмованих немає.

У ДСНС України у Закарпатській області

 


 Події 
 Новини