Сторінка ТУ ДСНС в Закарпатській області в Facebook Сторінка ТУ ДСНС в Закарпатській області в Twitter Сторінка  ТУ ДСНС в Закарпатській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
13.01.2013

Закарпатська область: туристів, яких шукали протягом двох діб, знайдено (ВІДЕО)

12 січня о 13:30 до пошуково-рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що районі гори Гемба, що на Міжгірщині під снігову лавину потрапило двоє туристів. Про цю подію рятувальникам повідомив товариш одного із потерпілих, який отримав sms-повідомлення, де зазначалося, що мешканець міста Полтава та його супутник, мешканець міста Києва потрапили під лавину та потребують допомоги. Пошуки туристів проводили чотири відділення гірських рятувальників: Міжгірського, Ужгородського, Мукачівського та Іршавського районів.

Окрім цього професіоналам у пошуках допомагало місцеве населення та працівники лісового господарства. Усього у пошуках задіяно 121 чоловік та 13 одиниць техніки, з них 77 чоловік особового складу ТУ МНС та 5 одиниць техніки.

Очолював пошуково-рятувальні роботи начальник ТУ МНС у Закарпатській області капітан служби цивільного захисту Мирослав Щербей. В ході пошуково-рятувальних робіт 13 січня о 17:50 одного з постраждалих мешканця м. Полтава було знайдено. Чоловіка після надання першої медичної допомоги доставлено до Свалявської районної лікарні. Стан здоров’я потерпілого оцінюється як задовільний, за зовнішніми ознаками в нього діагностовано перелом обох ніг та політравми різного ступеню важкості. О 19:10 того ж дня було знайдено тіло другого туриста 1986 року народження.

З огляду на це Територіальне управління МНС у Закарпатській області в період складних погодних умов звертається до туристів та любителів екстремальних видів спорту утриматись від походів у гори. Ми наполягаємо на обов’язковій реєстрації всіх, хто підніматиметься в Карпати. Під час реєстрації на гірських пошуково-рятувальних пунктах можна отримати найоперативнішу інформацію про стан погодних умов в тій чи іншій місцевості, небезпеку сходження лавин, визначити оптимальний маршрут, який залежить від ступеня підготовки учасників сходження.

Шановні любителі екстриму, перед тим як вирушати в гори в такі складні погодні умови слід подумати, чи варто наражати на небезпеку власне здоров’я, або навіть життя в пошуках гострих відчуттів.

ТУ МНС у Закарпатській області

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RV81nAcrMDY&feature=youtu.be


 Події 
 Новини